Головна
Реєстрація
Вхід
Неділя
25.08.2019
21:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Персональний сайт
вчителя інформатики
Теофіпольського НВК "ЗОШ І ступеня-гімназія"

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Результативність учнів по предмету 

Результати участі учнів в районних олімпіадах

Рік Назва олімпіади Місце Учасник
2010-2011 Інформатика (програмування) ІІ

Голодрига Іван

учень 7 класу гімназії

2011-2012 Інформаційні технології ІІ

Коломоєць Оксана

учениця 7 класу гімназії

2011-2012 Інформаційні технології ІІІ

Вознюк Яна

учениця 7 класу гімназії

2012-2013 Інформатика (програмування) І

Панчук Владислав

учень 5 класу гімназії

2012-2013 Інформатика (програмування) ІІ

Кравець Роман

учень 7 класу гімназії

2012-2013 Інформаційні технології І

Гренчишен Андрій

учень 6 класу гімназії

2012-2013 Інформаційні технології І

Кравець Роман

учень 7 класу гімназії

2013-2014 Інформатика (програмування) І

Панчук Владислав

учень 6 класу гімназії

2013-2014 Інформаційні технології ІІ

Мартинюк Ілона

учениця 5 класу гімназії

2013-2014 Інформаційні технології І

Панчук Владислав

учень 6 класу гімназії

2013-2014 Інформаційні технології І

Гренчишен Андрій

учень 7 класу гімназії

2014-2015 Інформатика (програмування) І

Панчук Владислав

учень 7 класу гімназії

2015-2016 Інформатика (програмування) ІІ

Лучук Владислав

учень 7 класу гімназії

2015-2016 Інформаційні технології І

Корнієнко Олександр

учень 2 класу гімназії

2015-2016 Інформаційні технології ІІ

Коротков Даніїл

учень 6 класу гімназії

2015-2016 Інформаційні технології ІІ

Лучук Владислав

учень 7 класу гімназії

 Результати участі учнів в обласних олімпіадах

Рік Назва олімпіади Місце Учасник
2013-2014 Інформаційні технології ІІІ

Гренчишен Андрій

учень 7 класу гімназії

 Результати участі учнів в МАН

Рік Етап Місце Учасник
2009-2010 І І Голодрига Іван учень 6 класу гімназії
2014-2015 І І Панчук Владислав учень 7 класу гімназії

Результативність участі учнів в заочних олімпіадах

Рік Конкурс Учасник Місце
2009-2010 Заочна олімпіада з програмування

Барбанюк Андрій

учень 7 класу гімназії

 
2010-2011 Заочна олімпіада з програмування

Смеречинська Ілона

учениця 4 класу гімназії

Голодрига Іван

учень 7 класу гімназії

 
2011-2012 Заочна олімпіада з програмування

Смеречинська Ілона учениця 5 класу гімназії

 
2012-2013 Заочна олімпіада з програмування

Смеречинська Ілона

учениця 6 класу гімназії

Панчук Владислав

учень 5 класу гімназії

 
2013-2014 Заочна олімпіада з програмування

Смеречинська Ілона

учениця 7 класу гімназії

Панчук Владислав

учень 6 класу гімназії

 
2013-2014 Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді

Панчук Владислав

учень 6 класу гімназії

ІІІ
2014-2015 Заочна олімпіада з програмування

Панчук Владислав

учень 7 класу гімназії

 
2014-2015 Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді

Панчук Владислав

учень 7 класу гімназії

 

Участь учнів в заочних обласних конкурсах

Рік Конкурс Учасник Місце
2013-2014 Інформаційні технології (номінація WEB-дизайн)

Панчук Владислав

учень 6 класу гімназії

ІІ

Участь учнів у Міжнародному конкурсі з комп'ютерної графіки та WEB-дизайну

Рік Учасник Клас Диплом
2014 Панчук Владислав 6 клас гімназії ІІІ

 

 


Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Сайт для інформатиків Хмельницької області
  • Творча лабораторія вчителя інформатики
  • Форум інформатиків України

  • Годинник

    Погода

    Copyright MyCorp © 2019
    Створити безкоштовний сайт на uCoz